Tilmeldingslister 2019
Her kan du se, hvad du er tilmeldt


P & T  lørdag 20. april 10-15. Kajhøjs sø  

  1   Søren Mikael Pedersen
  2   Anna-Maria Nørbo Jensen
  3   Jørgen Ulrik Hansen
  4   Per Lyhne Rasmussen
  5   Knud Jensen
  6   Benjamin Jessen
  7   Adam Jessen
  8   Jonas Aagaard
  9   Morten Aagaard
10   Kasper Aagaard
11   Mik Fuglsang
12   Tim Fuglsang
13   Villy Aagaard
14   Hans Aagaard 
15   
16   
17   
18  

   




P & T  Lørdag d. 4. maj 10.00-15.00.  Kajhøjs sø.   

Klubmesterskab

  1  Søren Mikael Pedersen
  2  Anna-Maria N. Jensen
  3  Knud Jensen 
  4  Per Lyhne Rasmussen 
  5  Jonas Aagaard 
  6  Kasper Aagaard 
  7  Hans Aagaard 
  8  Morten Aagaard 
  9  Benjamin Jessen 
10  Adam Jessen 
11  Villy Aagaard
12  Børge Svendsen
13  Brian Johnsen
14  Søren Toft Frandsen
15  Jonas Kajhøj
16  Jørgen Ulrik Hansen
17  Thomas Hansen
18  
19

🤔P & T  24. maj aftenfiskeri 17-21.30 Kajhøjs sø.

  1  Knud Jensen  
  2  Søren Mikael Pedersen 
  3  Poul Risom
  4  Per Lyhne Rasmussen 
  5  Jonas Aagaard 
  6  Morten Aagaard 
  7  Kasper Aagaard 
  8  Hans Aagaard 
  9  Søren Toft Frandsen 
10  Brian Johnsen
11  Martin Thomsen 
12  Flemming Thomsen 
13  Villy Aagaard 
14  Børge Svendsen 
15  Jonas Kajhøj (Valdemar)
16  Benjamin Jessen 
17   
18   
19
 
Overskrift 1

P & T 16. juni sommerfiskeri 10.00-15.00 Kajhøjs sø   

   1  Knud Jensen  
  2  Søren Mikael Pedersen 
  3  Anna-Maria N. Jensen
  4  Per Lyhne Rasmussen 
  5  Jonas Aagaard 
  6  Morten Aagaard 
  7  Kasper Aagaard 
  8  Hans Aagaard 
  9  Christian Petersen 
10  Jørgen Ulrik Hansen 
11  Mik Fuglsang 
12  Tim Fuglsang 
13  
14   
15  
16  
17   
18   
19
 

P & T  14. september 10-15. Kajhøjs Sø 

  1  Søren Mikael Pedersen
  2  Anna-Maria Nørbo Jensen
  3  Knud Jensen
  4  Per Lyhne Rasmussen
  5  Flemming Thomsen
  6  Martin Thomsen
  7  Jonas Aagaard
  8  Kasper Aagaard 

  9  Morten Aagaard 
10  Hans Aagaard 
11  Benjamin Jessen  
12  
13  
14  
15  
16  
17  
18  
19 

   P & T CUP lørdag 12. oktober 10-15  Kajhøjs Sø

  1  Søren Mikael Pedersen 
  2  Anna-Maria Nørbo Jensen 
  3  Christian Petersen
  4   Morten Aagaard  
  5  Jonas Aagaard 
  6  
Brian Johnsen

  7  Søren Toft Frandsen
  8  Kent Kajhøj
  9  Jonas Kajhøj
10  Jørgen Ulrik Hansen 
11  Martin Thomsen 
12  Flemming Thomsen 
13  
14  
15  
16  
17  
18  
19 

Finalen
P & T Finalestævne. 2. november 10-15.

  1 Anna-Maria Nørbo Jensen
  2 Benjamin Jessen
  3 Jonas Aagaard
  4 Kasper Aagaard
  5 Knud Jensen
  6 Hans Aagaard           
  7 Søren Mikael Pedersen 
  8
 Morten Aagaard
  9 Villy Aagaard
10 Adam Jessen
11 Per Lyhne Rasmussen
12 Flemming Thomsen
13
Martin Thomsen    
14 Brian Johnsen
15 Jonas Kajhøj            

16
 
 Søren Toft Frandsen      
17 Mik Fuglsang
18 Tim Fuglsang
19
 Christian Petersen
       
20
21
22
23     

Julefiskeri: Lørdag den 14. december
  11-14    
  
   

TILMELDING:

Søren M. P.
Tlf.: 75 24 19 70 - 51 74 77 76
E-mail: awsop@post.tele.dk





Hej!
Prøv at lave din egen hjemmeside ligesom mig! Det er nemt, og du kan prøve det gratis
ANNONCE