Tilmeldingslister 2022
Her kan du se, hvad du er tilmeldt


P & T  lørdag 14. april (skærtorsdag) 10.00-15.00 Jeppesens sø

  1  Søren Mikael Pedersen   
  2  Ebbe Frøsig
  3  Knud Høgh
  4  Knud Jensen 
  5  Jonas Aagaard 
  6  Flemming Thomsen 
  7  Martin Thomsen 

  8  Per Skousen 1
  9  Per Skousen 2
10  Morten Aagaard 

11  Per Christensen 
12  Anna-Maria Nørbo Jensen 
13  
14  
15   
16   
17   
18  

   




P & T  Lørdag d. 7. maj 10.00-15.00. Jeppesens sø.  

Klubmesterskab

  1  Søren Mikael Pedersen
  2  Jonas Aagaard 
  3  Morten Aagaard 
  4  Knud Jensen 
  5  Morten Jensen 
  6  Knud Høgh 
  7  Per Skousen 
  8  Per Christensen og søn
  9  
10  
11  
12 
13  
14  
15 
16  
17  
18  
19

Overskrift 1
🤔P & T  fredag 3. Juni sommer aftenfiskeri 17-21.30 Jeppesens sø. 

1 Per Skousen 
2 Søren Mikael Pedersen 
3 Knud Jensen 
4 Jonas Aagaard
5 Morten Aagaard 
6
7
8
9
10
11
12
13
14
🤔P & T  fredag 2. september sensommer aftenfiskeri 17-21.30 Jeppesens sø.

  1  Jonas Aagaard 
  2  
  3  
  4  
  5  
  6  
  7  
  8  
  9  
10  
11  
12   
13   
14  
15  
16  
17   
18   
19
 
Overskrift 1

P & T lørdag 24. september efterårsfiskeri 10.00-15.00 Jeppesens sø   

                                                                                                                                                            1  Jonas Aagaard 
  2  
  3  
  4  
  5  
  6   
  7   
  8   
  9   
10   
11  
12  
13  
14   
15  
16  
17   
18   
19
 

P & T CUP lørdag den 15. Oktober kl. 10.00-15.00 Jeppesens Sø 

  1  Jonas Aagaard 
  2  
  3  
  4  
  5   
  6   
  7   
  8   

  9  
10  
11    
12  
13  
14  
15  
16  
17  
18  
19 

Finalen
P & T Finalestævne. Lørdag 5. november 10-15.

    Jonas Aagaard 
  2  
  3  
  4    
  5  
  6        
  7  
  8  
  9   
10  
11 
12 
13
           
14 
15 

16
 

17
18
19  
 
20
21
22
23      

TILMELDING:

Søren M. P.
Tlf.:  51 74 77 76
E-mail: awsop@post.tele.dk





Hej!
Prøv at lave din egen hjemmeside ligesom mig! Det er nemt, og du kan prøve det gratis
ANNONCE