Tilmeldingslister 2019
Her kan du se, hvad du er tilmeldt


P & T  lørdag 20. april 10-15. Kajhøjs sø  

  1   Søren Mikael Pedersen
  2   Anna-Maria Nørbo Jensen
  3   Jørgen Ulrik Hansen
  4   Per Lyhne Rasmussen
  5   Knud Jensen
  6   Benjamin Jessen
  7   Adam Jessen
  8   Jonas Aagaard
  9   Morten Aagaard
10   Kasper Aagaard
11   Mik Fuglsang
12   Tim Fuglsang
13   Villy Aagaard
14   Hans Aagaard 
15   
16   
17   
18  

   




P & T  Lørdag d. 4. maj 10.00-15.00.  Kajhøjs sø.   

Klubmesterskab

  1  Søren Mikael Pedersen
  2  Anna-Maria N. Jensen
  3  Knud Jensen 
  4  Per Lyhne Rasmussen 
  5  Jonas Aagaard 
  6  Kasper Aagaard 
  7  Hans Aagaard 
  8  Morten Aagaard 
  9  Benjamin Jessen 
10  Adam Jessen 
11  Villy Aagaard
12  Børge Svendsen
13  Brian Johnsen
14  Søren Toft Frandsen
15  Jonas Kajhøj
16  Jørgen Ulrik Hansen
17  Thomas Hansen
18  
19

🤔P & T  24. maj aftenfiskeri 17-21.30 Kajhøjs sø.

  1  Knud Jensen  
  2  Søren Mikael Pedersen 
  3  Poul Risom
  4  Per Lyhne Rasmussen 
  5  Jonas Aagaard 
  6  Morten Aagaard 
  7  Kasper Aagaard 
  8  Hans Aagaard 
  9  Søren Toft Frandsen 
10  Brian Johnsen
11  Martin Thomsen 
12  Flemming Thomsen 
13  Villy Aagaard 
14  Børge Svendsen 
15  Jonas Kajhøj (Valdemar)
16  Benjamin Jessen 
17   
18   
19
 
Overskrift 1

P & T 16. juni sommerfiskeri 10.00-15.00 Kajhøjs sø   

   1  Knud Jensen  
  2  Søren Mikael Pedersen 
  3  Anna-Maria N. Jensen
  4  Per Lyhne Rasmussen 
  5  Jonas Aagaard 
  6  Morten Aagaard 
  7  Kasper Aagaard 
  8  Hans Aagaard 
  9  Christian Petersen 
10  Jørgen Ulrik Hansen 
11  Mik Fuglsang 
12  Tim Fuglsang 
13  
14   
15  
16  
17   
18   
19
 

P & T  14. september 10-15. Kajhøjs Sø 

  1  Søren Mikael Pedersen
  2  Anna-Maria Nørbo Jensen
  3  Knud Jensen
  4  Per Lyhne Rasmussen
  5  Flemming Thomsen
  6  Martin Thomsen
  7  Jonas Aagaard
  8  Kasper Aagaard 

  9  Morten Aagaard 
10  Hans Aagaard 
11  Benjamin Jessen  
12  
13  
14  
15  
16  
17  
18  
19 

   P & T CUP lørdag 12. oktober 10-15  Kajhøjs Sø

  1  Søren Mikael Pedersen 
  2  Anna-Maria Nørbo Jensen 
  3  Christian Petersen
  4   Morten Aagaard  
  5  Jonas Aagaard 
  6  
Brian Johnsen

  7  Søren Toft Frandsen
  8  Kent Kajhøj
  9  Jonas Kajhøj
10  Jørgen Ulrik Hansen 
11  Martin Thomsen 
12  Flemming Thomsen 
13  
14  
15  
16  
17  
18  
19 

Finalen
P & T Finalestævne. 2. november 10-15.

  1 Anna-Maria Nørbo Jensen
  2 Benjamin Jessen
  3 Jonas Aagaard
  4 Christian Petersen     
  5 Knud Jensen
  6 Brian Johnsen         
  7 Søren Mikael Pedersen 
  8
 Morten Aagaard
  9 Jonas Kajhøj            
10 Adam Jessen
11 Per Lyhne Rasmussen
12 Flemming Thomsen
13
Martin Thomsen    
14 Mik Fuglsang  
15 Tim Fuglsang

16
 

17
18
19
 
 
20
21
22
23     

Julefiskeri: Lørdag den 14. december
  11-14    
  
   

TILMELDING:

Søren M. P.
Tlf.: 75 24 19 70 - 51 74 77 76
E-mail: awsop@post.tele.dk





Hej!
Prøv at lave din egen hjemmeside ligesom mig! Det er nemt, og du kan prøve det gratis
ANNONCE